Cin Nasıl Çağrılır

Cin Nasıl Çağrılır:

Günümüzde bazı insanlar cin çağırma konusunda oldukça ısrar etmekte ve daha sonra yaşanacak sorunları bilmeden hareket etmektedir. Yazımızın devamında cin çağırmak için yapılması gereken uygulamalardan bahsedeceğiniz. Fakat bilmeniz gereken bir durum var. Cinler çağrıldıktan sonra tekrar geri dönmeyebilir. Bu yüzden oldukça sabırlı ve kuvvetli bir direncinizin olması gerekir. İyi ve kötü huylu olarak ikiye ayrılan cinleri çağırmak için yapmanız gerekenleri açıklıyoruz.
ruh-cagirma
Bazı kişilerin ruhları cinlerle rahat temas edebilir ve hızlı bir şekilde transa geçebilir. Görülemeyen bu varlıkların belirli prensipleri vardır. Bu yüzden her insan dilediği zaman cin çağıramaz fakat çok kolay bir şekilde iletişime geçebilir. Kişiler bazı isim ve kelimeleri söyleyerek cinlerle temas halinde olabilmektedir ancak bu varlıklar ile kolay bir şekilde istifade edilmez. Mümin cinlerden herhangi birini çağırarak onuna görüşmek için karanlık ve temiz bir ortamda dizleriniz üzerine oturarak 3 kez ‘Euzu billahi mineş şeytanir racim’ diyebilir ve daha sonra 7 kez ‘La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim’ diyebilirsiniz. Daha sonra ise mümin olan cine seslenerek ‘Ey Allah ve resulünün yasak ve emirlerine itaat eden mümin cinler! Hanginiz bana hayırlı bir şekilde yardım ederseniz, Allah’ta ona yardım etsin’. Bu cümleyi 3 kez daha tekrar etmeniz gerekiyor. Daha sonra ise ayağa kalkarak kıbleye dönmelisiniz. Son olarak da 7 kez cin suresini okumanız gerekir.
Bu uygulamalardan sonra çağırdığınız cinler geri gitmiyorsa okunanız gereken bir takım azimetler bulunur. Sakin bir şekilde bu azimeti okuyarak geri gönderebilirsiniz. Belirttiğimiz üzere cin çağırmak oldukça riskli bir uygulamadır. Günümüzde birçok kişi tamamen merakına yenik düşerek cin çağırabiliyor. Daha sonra ise psikolojik olarak bazı rahatsızlıklar baş gösterebilmektedir. Bu tür durumların yaşanmaması için tekrar düşünmeli ve daha sonra uygulamaya geçmelisiniz. Okuyacağınız azimeti 3 kez tekrarlamanız dâhilinde gitmesini istediğiniz cinler sizden uzaklaşacaktır. Elbette öyle bir anda bu duanın okunup okunamaması tamamen psikolojinize bağlıdır. O yüzden uygulamaya geçmeden son bir kez daha düşünmeniz gerektiğini söylemek isteriz.