Monster Notebook Youtube Kanalı

Monster Notebook Youtube Kanalı

Monster

Monster Notebook bilgisayarlar özellikle oyun üzerine yoğunlaşan kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına üretilmiş olan laptop bilgisayarlar olarak bilinir. Monster notebooklar Nvidia GTX serisi ekran kartı ile 16GB hafızaya kadar yükseltilebilen DDR3 ramlar bulunmaktadır. Yeni nesil intel işlemciler ve güçlü soğutma fanları içerisinde bulunmaktadır. Monster laptop bilgisayarlar sayesinde bütün oyunları en yüksek kalitesinde oynamanız mümkündür.

Monster notebook youtube kanalı sayesinde monster notebook bilgisayar ürünlerinin hakkında ulaşmak istediğiniz detaylara ulaşabilmektesiniz. Bu kanal sayesinde diğer türdeki bilgisayarların sürümlerine, monster laptop serisinin tüm özelliklerine kolayca bakabilmektesiniz. Ayrıca Monster Notebook youtube kanalı sayesinde bu markaya ait bilgisayarlar hakkında her türlü içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Monster’in diğer modellerinden olan Tulpar ve Abra modellerine de ve sürümlerine bakmanız mümkündür.

Monster Notebook Ekran Kartları

Nvidia GeForce GTX960M, GTX970M ve Quadro K3100M ekran kartları sayesinde videoları ve oyunları kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu üç ekran kartı sayesinde oyunları üçü üzerinden oynayarak değerlendirme yapabilir ve ultra grafik ayarlarını karşılaştırabilirsiniz.

Thief, GTA5, Dirt Showdown gibi yüksek çözünürlükteki oyunları monster notebook sayesinde monster oyun bilgisayarı gibi oynayabilir ve bu oyunlarda sorun yaşamadan, ağırlık göstermeden oynayabilirsiniz. Ayrıca monster oyun bilgisayarları üretim aşamasında özellikle günümüzde çıkan yeni ve grafikleri yüksek oyunlarda kasma yaşamadan oynanabilir hale getirmesi için tasarlanmıştır.

Kanal linkine ulaşmak için https://www.youtube.com/user/monsternotebook

Monster Notebook Youtube Kanalı ile Oyunlar

Gaming laptoplar olarak hitap edilen oyun bilgisayarları kaliteli donanımları sayesinde kişilere sorun çıkarmadan ve zahmet vermeden hizmet sunmaktadır. Monster notebook sayesinde mimarlık, mühendislik ve tasarım işleri ile uğraşmakta olan kişiler programlarını bu güzel cihazlar sayesinde rahatlıkla işleyebilmekteler. AutoCat, Sketchup, 3D Max yazılımlar için geliştirilmiş olan Nvidia Quadro ekran kartı sayesinde birçok boyutu yüksek programları sorunsuz çalıştırmaktadır. Günümüzdeki sıradan bilgisayarlar ile yüklemeye çalıştığımız birçok boyutu yüksek programlar ile defalarca sıkıntılar yaşarken, bu hataların tekrarında ise ekran kartları bir süre sonra arıza göstermektedir. Ancak Monster notebook bilgisayarları ayrı kategorilerde tutarak ve ürünlerin karşılaştırma seçenekleri sunarak kişilerin ihtiyaçlarını gidermeye çalışmaktadır.

Youtube Monster Notebook kanalı ile monster bilgisayarların özellik karşılaştırmalarını değerlendirebilirsiniz. Ayrıca monster oyun bilgisayarları ve diğer modellerin, sayfa yöneticileri tarafından atılmış olan özelliklerini görebilirsiniz. Monster marka bilgisayarlar ve diğer ürünlerini yine kanal aracılığı ile takip edebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz