Hotmail Kaydol

Hotmail Kaydol

Hotmail kaydol başlığımız ile bugün Hotmail kayıt olamayanlar ve kayıt sırasında sıkıntı yaşayan kullanıcılar için en basit bir anlatım ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Hotmail bildiğiniz gibi dünya üzerindeki en büyük mail servislerinin başında yer alır. Hotmail, Microsoft şirketinin geliştirdiği mail servisidir ve 16 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Hotmail hesap açarken ücret ödemeyeceğinizi ve yapacağınız tüm işlemlerin ücretsiz olduğunu belirtelim öncelikle.

Hotmail hesap aldıktan sonra Microsoft’un tüm ayrıcalıklarından haberdar olabilir ve dilediğiniz ürünü detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Hotmail nedir peki? Hotmail ne işe yarar? Dilerseniz bu sorulara cevap verdikten sonra kayıt aşamasına geçelim.

Hotmail (HTML) harflerinden oluşan bir anlık ileti servisidir. Hotmail ile yapabilecekleriniz oldukça geniştir. Dünyanın diğer ucundaki bir arkadaşınızı, sevgilinizi, eşinizi yahut ailenizi görüntülü olarak Hotmail servisi sayesinde arayabilir ve onlara sınırsız dosyalar gönderebilirsiniz. Hotmail çevrimiçi ve çevrimdışı ileti seçenekleri ile online olmayan kişilere de mesaj yoluyla iletiler gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Hotmail Kaydol

Hotmail kayıt olurken yapacağımız işlemleri adım adım anlatalım.

Öncelikle Microsoft’un resmi sayfasını ziyaret ederek kayıt formuna geçmeliyiz. Dilerseniz araç çubuğuna Hotmail.com yazarak girebilir yahut vermiş olduğumuz linke tıklayarak “Hotmail Hesap Oluştur” sayfasına geçebilirsiniz. Link= https://goo.gl/uYsdk

Sayfaya geçtikten sonra “Şimdi Hotmail Kaydolun (Hesabınız Yok Mu? Bir Tane Oluştur)” yazısın tıklayınız.

Karşınıza bir kayıt formu çıkmış olacak ve bu form içerisine sizden istediği bilgileri yani “ad, soyad,şifre, oluşturacağınız Hotmail hesap adı ve uzantısı, yaşadığınız yer, yedek e posta adresi, ülke,cinsiyet vb.” bunları doğru yerlere dolduruyoruz.

Sonrasında söylediğimiz bilgileri girdikten sonra güvenlik kodu görünecektir “harf veya rakamlardan oluşan”.

Onu da doğru bir şekilde girdikten hemen sonra kayıt olurken kabul edeceğimiz sözleşmeyi de işaretliyor ve “HESAP OLUŞTUR” yazan yere tıklıyoruz. İşlem burada sona ermektedir. Doğru yapmanız halinde Hotmail (Outlook) servisine otomatik olarak aktarılacak ve Microsoft’tan gelen ilk mesajları göreceksiniz.

Yapamayanlar için ayrıca resimli anlatımı aşağıda yapmış bulunmaktayız. Dilerseniz oraya da göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca yorum yazarak e-posta ve e-mail hakkındaki sorunlarınızı bizlere bildirebilirsiniz. Yardımcı olabilmek adına elimizden geleni yapacak ve e posta sıkıntılarınıza yardım edeceğiz.

Hotmail Kaydol Resimli Anlatım

Hotmail Hesap Aç- Resim 1

Hotmail Hesap Aç- Resim 1

Hotmail Kaydol, Hotmail Hesabı Al- Resim 2

Hotmail Kaydol, Hotmail Hesabı Al- Resim 2