GOM Player ile Ses ve Video Dosyalarını Kolayca İnceleyebilirsiniz

Video ve Ses Dosyalarını Oynatmak ve izlemek için kullanışlı bir program;

 

 

 

OlOc3Wv

GOM Player, bilgisayar kullanıcılarının sabit diskleri üzerinde yer alan tüm video ve ses dosyalarınız kolayca oynatabilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz bir medya oynatıcıdır. Piyasada yer alan tüm popüler ses ve video dosyası uzantılarını destekleyen ve sorunsuz bir şekilde oynatan GOM Player içerisinde yer alan yerleşik codec motoru sayesinde, kullanıcıların ekstradan bir Codec paketi indirmelerine gerek kalmaz.

Oldukça kolay bir kurulumdan sonra, varsayılan medya oynatıcı olarak GOM Player’ı kullanıp isteyip hangi uzantı şekillerini yükleyip, yüklemeyeceği sorulur ve ayrıca GOM Player yardımıyla oynatmak istediğiniz dosyaları seçme şansı da size sunulur.

İlk kez kullanıyor olsanız dahi sahip olduğu kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır arayüzü sayesinde hiçbir zorluk çekmeyeceğinizi söyleyebilirim. Zaten daha önce bir medya oynatıcı kullandıysanız, GOM Player’ın arayüzüne de çok çabuk alışacaksınız.

AVI, MPEG, DAT, WMV, ASF, ASX, MP4, MKV gibi medya formatlarının tamamını ve çok daha fazlasını destekleyen program, ayrıca gelişmiş bir altyazı desteğine de sahiptir.

SMI, SRT, RT, SUB ve daha birçok altyazı formatını sorunsuz şekilde çalıştıran program, altyazıları istediğiniz şekilde özelleştirmenize de olanak sağlamaktadır.

GOM Player