Bel Gevşekliği Nedenleri ve Bitkisel Tedavisi

İnsanların en çok şikayet ettiği sorunlardan biride bel gevşekliğidir. Peki ama bunun sebebi nedir neden bel gevşekliği sorunu insanlarda ortaya çıkar Siz değerli Ziyaretçilerimiz için araştırıp ve sizler için yapılması gereken terkipleri açıklamaya çalıştık.

Genç yaşlarda ve evliliğin ilk dönemlerinde pek çok erkek bir gecede birden fazla cinsel temas isteğinde bulunabilir. Bu nevi istek genç ve sağlıklı bir kadında da görülebilir. Fakat bu, bir iki gece için olabilir. Bir kadında uzun süre günde pek çok defa cinsel temas arzusu duyulması normal bir şey değildir. Bu, bazı rahatsızlıkların işaretidir.

Sebepleri:
1) Genellikle kadının erkeği ile arasında cinsel uyuşmazlık olabilir. Cinsel temastan kadın bir şey anlamaz, bunun sonucu, cinsel temas isteği devam edebilir. Bilhassa kocasında BELGEVŞEKLİĞİ, İKTİDARSIZLIK olan kadınlarda bu durum görülür. Bu nevi rahatsızlığı olan bir koca, cinsel temastan önce el hareketleri ve sözleri ile karısını uyartıp yarı yarıya tatmin etmeli, ondan sonra cinsel temasta bulunmalıdır. En kısa zamanda da iktidarsızlık veya bel gevşekliği gibi rahatsızlıklarını giderme yollarına başvurmalıdır; bunlar tedavi edilebilir.

2) Bazen kadın-erkek yaş farkı fazla olur ve kadın gereğince cinsel temasta bulunamaz ve onda doyumsuzluk meydana gelir.

Genellikle kadındaki cinsel doyumsuzluk yukarıdaki iki ana sebepten ileri gelirse de bazı başka nedenlerden de olabilir, bunlar da şunlardır:

3) Kendi kendini tatmin veya sair nedenle kadının bızırında (klitorisinde) meydana gelecek aşırı duyarlılık.

Bel Gevşekliğine karşı alınabilecek Önlemler Eski hekimlerin kullanmış oldukları formülleri sizlerle buluşturuyoruz.

  1.  ” Ak Günlük………15 gr.

Besbase………….15 gr.

Bu maddeler toz yapıldıktan sonra 3 gr. yutulursa bu sorundan kurtulmaktadır.

2.     Havlıncan……………………… 30 gr.

Şeker……………………………. 30 gr.

Anason…………………………  5 gr.

Kitre ……………………………. 5 gr.

Bu maddeler toz haline getirilerek 6 gr. yutulduğu taktirde bu sorun ortadan kalkmaktadır.

Evet arkadaşlar göründüğü gibi sorunun çözümünde özellikle verilen gramajlara dikkat edilmesi sağlık açısından önemlidir. Çünkü herhangi bir eksiklik veya fazlalık istenilmeyen sonuçlar veya etkisiz kalmasına neden olmaktadır.