SnapChat Giriş

snapchat-ile-giris-yapma-sececegi-yakinda-geliyor-640_640x360Her geçen gün yeni bir uygulamayla karşı karşıyayız. Son günlerde popüler olan bir başka uygulama ise snapchat’tir. Snapchat özellikle arkadaşlarına şaka yapmak istiyorsanız, ve yaptığınız bu şakanın hemen sonrasında bir şey kalmasını istiyorsanız Snapchat uygulaması tam size göre. Çünkü snapchat’te gönderilen resim, yazı veya video sizin belirlediğiniz süre kadar görüntüleniyor. Gönderilen mesaj gönderildikten sonra iki defa görüntülendikten sonra kendiliğinden siliniyor. Ayrıca snapchat uygulaması verileri data’ya kaydetme gibi bir olasılık olmadığından bu verilerin sonradan karşınıza çıkma şansıda bulunmamaktadır.

Snapchat ayrıca kişiye özel emoji ifadeleri olarak adlandırılan Bitmoji uygulamalarını da kullanma imkanı bizlere sunuyor. Bitmoji’nin ne olduğunu merak edenlere şu şekilde anlatabiliriz; sıfırdan bir emoji oluşturmak olarak adlandırabiliriz. Burada kendi emojinizi yapabilirsiniz. Yüz yapısı, kaşlar, gözler, ağız, burun, saçlar ve diğer olması gereken her özelliği kendiniz ekleyerek emojininizi oluşturabilirsiniz.

Snapchat giriş için neler yapılabileceği hususunda sizleri şunları anlatmakta fayda vardır. Snapchat’e giriş için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Snapchat’e kayıt olmak için yapmanız gerekenler ise;

1- Telefonunuzun Android veya İOS olması gerekmektedir. Telefonunuz ANDROID veya IOS özelliğine sahipse Play Store veya AppStore girip snapchat uygulamasını indiriyoruz. İndirdiğimiz uygulamayı çalıştırdıktan sonra açılış ekranında Kaydol butonunu tıklamanız gerekir.

2- Kaydol’u tıkladıktan sonra burada hesap oluşturmak için doldurmanız gereken alanları doldurmanız istenmektedir. Burayı uygun şekilde doldurun ( E-posta Adresi, E-Posta adresi doğrulama, Şifre, Doğum Tarihi ) gibi alanları doldurduktan sonra Kaydol yazan kısmı tıklayın.

3- Kaydol yazan kısmı tıkladıktan sonra karşımıza yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada ise Snapchat hesabınız için bir kullanıcı adını belirlemeniz istenecektir. Kullanıcı adınızı belirledikten sonra Devam Et seçeneğini tıklıyoruz.

4- Bu aşama ise son aşamadır. Burada telefon numaranız ile hesabınızı doğrulamanızı isteyecektir. Telefon numaranızı girdikten sonra doğrula butonunu tıklamanız gerekiyor. ( Doğrulama isteği kişiye sunulan bir tercihtir, istemeyen arkadaşlar bu adımı geçmek için alt kısımda yazan bu adımı atla seçeneğini tıklayabilirler.

Bu aşamalardan sonra snapchata giriş yapabilirsiniz.