Kaliteli Eşarp Modelleri

Kaliteli Eşarp Modelleri

armine-esarp-modelleri-Tesettür-Eşarp-Modelleri-2016-2017

Kapalı giyinen bayanların simgesi haline gelen eşarplar, tesettür giyiminde sıkça kullanılanlar ve o yoksa olmaz denilenlerin arasındadır. Eşarplar kumaşları olsun desenleri olsun veya görünümleri bakımından bayanların daha şık görünmesine yardımcı olmaktadır. En bilinen isimlerden olan Armine eşarp modelleri sıkça bilinenlerindendir. En kaliteli modelleri gezerek görebilmektesiniz.

Geneli saf ipek ile üretilmekte olan eşarplar ayrıca desenleriyle ve renkleriyle hanımların severek kullanmakta olduğu giyimdir. Armine eşarp markası tesettür konusunda özellikle eşarp konusunda en çok bilinen isimdir ve oldukça kaliteli ürünleri satmaktadır.

Birbirinden farklı ve güzel çeşitleri barındırmakla beraber kişilere farklı tonlarda bulunan diğer modelleri ile kişilere seçenek sunmaktadır. Günlük kullanımlar için ve ayrıca özel günler içerisinde kullanılabilecek ayrı tarzlarda modeller bulunmaktadır.

 

Yeni Sezon Armine Eşarp Modelleri

Kapalı giyinen bayanların tercih ettiği renkler; siyah, saks mavisi, bej, pudra, kahverengi, mor ve kırmızı olarak bilinmektedir. Kumaşlar ise yapılarındaki özellik sebebiyle daha canlı durmakta ve daha gösterişli olmaktadır.

Zülal ipek eşarp modeli; farklı renkleri ve çift taraflı olması yönünden tasarım güzelliği sunmaktadır. Saf ipekten üretilmekte olan bu ürünler taşımakta olduğu renkleri inanılmaz derecede canlı göstermektedirler. Ayrıca bu ürünler şal olarak kullanılabilmektedir. Bu ürünlerin canlılığını kaybetmemeleri için düzenli bir şekilde kuru temizlemeye gönderilmelidir.

Twil saf ipek eşarp modeli; üzerinde farklı desenleri olan bu ürün kapalı giyinmeyi seven bayanların yaygın olarak tercih ettikleri modeller arasındadır. Bu ürünler yine kumaş özelliklerini taşımakta olduğundan oldukça canlı bir şekilde görünmektedirler. Ürünü uzun süre kaliteli ve canlı kullanabilmek adına düzenli bir şekilde kuru temizlemeye göndermek gerekir. Fakat el ile yıkanması gerekiyorsa bunu soğuk su yardımıyla ve şampuanlar için hazırlanan şampuan ürünlerini kullanılarak yapılmalıdır. Üzerine ayrıca parfüm veya diğer deodorant ürünlerinin sıkılmaması gerekmektedir. Bu durum canlılığını öldürerek solgunlaştırmaktadır. Kaliteli eşarp modelleri arasında; başta armine eşarp ürünleri gelirken ayrı zamanda diğer ürünler ise, ipek eşarp modelleri, asabiye eşarp modelleri, vakko eşarp ürünleri, akel eşarp modelleri bilinmektedir.

Eşarp denilince akla gelen ilk isimler başta Armine gelirken bunu; Aker, Vakko, Pierre Cardin, Sarar, Karaca, Cacharel ve Pashmina eşarp markaları gelmektedir.