Doğal El Losyonu Nasıl Yapılır?

hindistan-cevizi-yağıEv işleriyle veya erkekler için inşaat veya sürekli su içerisinde bulunan eller aşırı derecede yıpranır ve kurur?  Çoğu zaman ellerimizin bu hali ilerde bizim canımızı dahi yakar üzerinde zamanla çatlaklar oluşmasına ve kanamaya kadar gider buda ellerin zamanından önce yaşlanmasına ve üst derinin yıpranıp sertleşmesine neden olmaktadır. Bunu önlemek içinde dışarıdan kozmetik ürünlerine gereğinden fazla masraf yapmaktan kaçınmak için tamda sizler için bir tarifimiz var. Doğal El Losyonu Nasıl yapılır? Sorusunun cevabını siz değerli üyerimiz için bir tarif hazırladık umarım faydasını görürsünüz.

Malzemeler;

2 Limon, 10 gr. Badem yağı, 10 Gr. Gliserin yağı, 10 gr. kokulu kolonya, 1 Tatlı kaşığı Bebek Pudrası

Hazırlama; Yukarıda belirtilen malzemeleri Limonların suyunu sıkıp geri kalan malzemeleri karıştırıp her gün kullanımı sonucu ellerinizin pürüzsüz olmasını sağlarsınız. limon kabuklarını atmak yerine ellerinizi ovmanız sağlık açısında onu temizleyip beslenmesini sağlarsınız.

Bizden bu kadar. gerisi siz değerli üyelerimize kalmıştır. Doğal El Losyonu Nasıl Yapılır? Sorusuna elimizden geldiğince cevaplamaya çalıştık. Ve bunu cevaplamaya çalışırken kimyasal yapılı kozmetik ürünlerinden çok kendi evinizde yapabileceğiniz ve güvenebileceğiniz şekilde değerlendirdik.