Evde yapılabilecek ek işler 2016

evde-poset-katlama-isi-1

Genellikle ev hanımlarının tercih edeceği ek işleri başlıklar altında anlatacağınız ve bulmaları konusunda bilgilendireceğiz. Evden yapılan işler çok sayıda rağbet almaktadır. Bir çok ev hanımı evinden kazanç sağlamak istiyor ve doğru işi bulamıyor yada yaşadığı bölgede doğru ek iş fırsatı çıkmıyor böyle durumlar olabiliyor ve ek iş bulmanız zorlaşıyor.

 

Öncelikle ek iş ararken bölgenize uygun yerlere veriliyor mu ona bakmanız gerekiyor. Örnek vermek gerekirse İstanbul Kartal’da yaşıyorsanız size yakın bölgelerede bakmanız gerekiyor.  Bazı ek iş arayan kişiler şu şekilde yapıyor ve böylede olunca iş bulmaları zorlaşıyor Eskişehir’de yaşıyor İstanbul’da ek iş verenlere ulaşıyor. arkadaşlar il dışlarına ek iş vermiyorlar yaşadığınız ile ve semte göre aramanız gerekiyor.

 

Başlıklar halinde yazıp açıklayacağız.

  • Kalem montaj işi: 2015 tarihinde baya rağbet gören kalem montaj işi son zamanlarda ek iş verme konusunda biraz gerileme yapmıştır. Yeni Yılda durumu ne olur tam olarak bilemiyoruz. ama  kalem montaj işi veren iş verenler konu altından ve forumdan bu tür iş arayan kişilere ulaşabilirler.
  • Evde Takı işi: Ev hanımlarının sürekli ürettiği ve kazanç sağladığı güzel getirisi ve sürekli ek iş çıkartan bir ek iş fırsatıdır. Kazançları gayet iyidir Çevrenizdeki butiklerden ve sitemizdeki ilanlardan evde takı boncuk işi yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Davetiye işi: Davetiye işi kış ayına gireceğimizden dolayı iş verme konusunda ciddi derecede düşüş sağlamıştır. Kış aylarında az çıkmakta Farklı işlere yönelmenizi öneririm.
  • Patik ve kazak örme işi: Kış aylarının vazgeçilmezi ve çok sayıda ev hanımına verilen işlerdendir. Ancak bu konuda bilgili kadınların yorum yapmasını öneririz. zor ve zahmetli işler arasındadır ama kış sezonunda iyi paralar kazandırabilir.
  • Yemek işi: Son bahar ve kış sezonlarında lokantalarla ve yemek yerleriyle anlaşarak ev yemekleri yaparak kazanç elde edebilirsiniz.
  • Evde özel ders vermek: Okul sezonunun başlamasıyla beraber  bir çok üniversite öğrencisi, bilgili kişiler, mezunlar evlerde ek iş vermektedirler.

2015 sonu ve yeni yıl 2016 da popüler olacak işler bunlar Sizlerde bunlara göre ek iş ararsanız ek iş sahibi olabilir evden iş yaparak para kazanabilirsiniz. Sitede iş ararken yorum ve forum sayfasına konu açabilirsiniz. Herkese bol kazançlar