2016 Ev Hanımlarına Ek İş Veren Firmalar

 Evde-ek-işler

Evlere iş veren firmaların büyük bir kısmı, el becerisine ve çabukluğuna dönük işlerden yola çıkıyor, bu işler arasında daha önce evden ek iş ve ek gelir kazanma blogumuz eveekis.com’da yer verdik, ek işler konusunda eve ek iş veren firmaların önemli kısmı, el becerisi yüksek ev hanımlarına ek iş veriyor. Peki bu ek işler hangileri, 2016’da eve ek iş veren firmalar, ev hanımlarına hangi işleri veriyor ona bakalım!

Tesbih işi

Evde tesbih montajı üzerine yapılan işlerdir, tesbih işleri için eve iş veren tesbih firmaları, ev hanımları ile iletişime geçmektedir ve ekip halinde tesbih montajı yapılabilmektedir.

Montaj işi

Kalem montajı ve diğer mekanik ürünlerinin montajı için evlere iş verilebiliyor, işverenlere de seslenmek gerekirse evlere iş vererek hızlı ve kaliteli ürün alıp, hem ev hanımlarının bütçesine ek işler destek olabilir hemde işlerinizi kaliteli şekilde alabilirsiniz.

Boyama işi

Eliniz boyamaya yatkınsa, ahşap kutu boyama ya da aksesuar boyama işi ile ilgilenebilirsiniz. Boyama işi veren firmalar mobilya sanayi sitelerinde üretim yapan standart mobilya firmalarıdır.

Örgü işi

Örgü işinde, eve iş veren firmaların sayısı azaldı. Ancak örgü işi yapıyorsanız, evde yaptığınız örgülerle de satış yapabilirsiniz.

Yemek yapma işi

Eve yemek yapma işi veren firmalarla ilgili sitemiz www.Bilginplatform.com’da içerikler bulunmaktadır.

İletişim İçin Y0ruma Mesaj Bırakabılirsiniz…