Su Kristallerinin Sırrı Nedir?

Su Kristallerinin Sırrı Nedir:

su-kristalleri-nedir

Dünyada bilinen 4 elementten en önemlisi olan suyun canlı olduğu ve aynı zamanda duygu ve hislerinin olduğu Japon bilim adamı Masaru EMOTO tarafından söylenmiştir. Hatta suyun belli başlı düşüncelerinin olduğunu bile iddia etmiş olan bu bilim adamına göre su kristallerinin sırrı da oldukça ilginçtir.

Bilim adamı bu araştırmaya göre ilk olarak kaynakların suları üzerinde araştırmalarını yapmıştır. Yüzlerce kabı alarak sadece 5 damla suyu bu kaplara düzenli bir şekilde bıraktı. Daha sonra bu kapları *25 derecede ve 3 saat içinde kameraların bulunduğu bir bölgeye koydu. Sonrasında görüntüler incelendiğinde donan suyun mikroskoptaki kristal taneciği görüntülerine ulaştı. Bu görüntüler birbirinden farklıydı ve daha sonra da bu kapları -5 derecelik aynı sitemli soğutuculara bıraktı. Yeniden yaptığı gözlemde ise kristal yapılarının sıcaklık ile herhangi bir ilgisinin olmadığını gördü.

EMOTO’nun yaptığı bu inceleme ve dondurma deneyine çok farklı bir boyut getiren durum ise su ile konuşmasıdır. EMoto suya sevgi ve şeytan gibi farklı anlamda iyilik ve kötülük simgelerini fısıldamıştır. Aynı kaynaktan çıkarılan bu sular daha sonra tekrar dondurma sistemine girdi. Mikroskop altındaki sular ile birlikte Su Kristallerinin Sırrı konusunda bilgi almaya başladı. Bu kristallerin mat, dağınık ve sevgi kelimesinin fısıldandığı suların daha berrak olduğunu gördü. Bu şekilde de suların duygu ve düşüncelerinin olduğuna kesin gözüyle bakarak deneyini sonlandırdı.

İnsan vücudunun da %70’i sudur. Ayrıca yeni doğan bebeklerinde %90’ının su olması durumuyla, duyu organlarımızın her hücresinin tepki vermesi sağlanıyor. Düşüncelerimizi de kontrol edebilmemiz adına iyimser davranarak aynen su maddesine yapılan bu çalışma sayesinde vücudumuzun da tepkisini görebiliriz.

Bu araştırmayla birlikte suyun yalnızca bilgi taşıyıcı özelliğinin olmadığı ve aynı zamanda gerçek sevgi titreşimini de meydana getirdiğini ispatlıyor. Su Kristallerinin Sırrı Nedir konusunda son noktayı koyan EMOTO, birçok bilim adamına da öncülük etmiştir. Bizler de bu araştırmaya göre küçük deneyler yapabilir sonuçlarını rahatlıkla görebiliriz. Suyun sırrı ve iletişim dili bu şekilde olmakla birlikte tüm dünyada da kabul görmüştür.